36
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:30
06:30
07:30
08:30
09:30
10:30
G
11:30
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:45
G
19:50
21:15
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:30
06:30
07:30
08:30
09:30
10:30
G
11:30
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:45
G
19:50
21:15
G
Soboty oprócz świąt
08:35
#
11:15
#
13:35
#
16:40
18:50
21:15
G
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA