36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, MOSZCZENICA PIASKI
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:10
06:15
07:15
08:15
09:15
10:15
12:15
14:15
15:15
16:15
17:15
18:15
20:35
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:10
06:15
07:15
08:15
09:15
10:15
12:15
14:15
15:15
16:15
17:15
18:15
20:35
Soboty oprócz świąt
09:20
#
12:00
#
14:20
#
17:25
19:35
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę