36
Przystanek:
GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:59
06:09
W
07:09
W
08:09
W
09:09
10:09
11:09
12:09
13:49
14:49
A
a
15:09
16:09
17:14
18:14
19:44
21:34
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:59
06:09
07:09
08:09
09:09
10:09
11:09
12:09
13:49
15:09
16:09
17:14
18:14
19:44
21:34
A
Soboty oprócz świąt
08:04
#
10:34
#
12:54
#
15:14
#
18:19
20:44
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
a
− doładowanie PKS-karty dla uczniów szkół podstawowych u kierowcy
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE