36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ALEJE PIŁSUDSKIEGO - OS. PIONIERÓW
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:38
W
06:38
W
07:38
W
08:38
09:38
11:38
13:18
14:38
15:38
16:43
17:43
19:13
21:03
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:38
06:38
07:38
08:38
09:38
11:38
13:18
14:38
15:38
16:43
17:43
19:13
21:03
A
Soboty oprócz świąt
10:03
#
12:23
#
14:43
#
17:48
20:13
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE