36
Przystanek:
GORZYCZKI, RACIBORSKA / WIEJSKA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:51
06:51
07:51
08:51
09:51
10:51
G
11:51
13:51
14:51
15:51
16:51
17:51
19:06
G
20:11
21:36
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:51
06:51
07:51
08:51
09:51
10:51
G
11:51
13:51
14:51
15:51
16:51
17:51
19:06
G
20:11
21:36
G
Soboty oprócz świąt
08:56
#
11:36
#
13:56
#
17:01
19:11
21:36
G
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA