34
Przystanek:
GORZYCE, I
Kierunek:
BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:40
07:10
07:35
a
08:40
09:45
10:50
11:50
13:00
G
a
14:00
14:35
G
a
15:00
16:00
17:00
18:00
19:30
21:10
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:50
09:45
10:50
11:50
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:50
Soboty oprócz świąt
10:40
#
14:15
#
16:55
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
a
− doładowanie PKS-karty dla uczniów szkół podstawowych u kierowcy
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs przez: GORZYCE, OSINY