34
Przystanek:
GORZYCE, URZĄD GMINY
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:13
06:18
p
07:18
p
08:18
p
09:18
10:28
11:28
12:48
15:43
18:28
19:58
21:38
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:13
06:18
07:18
08:18
09:18
10:28
11:28
12:48
13:43
15:43
18:28
20:28
Soboty oprócz świąt
08:18
11:18
14:53
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.