33
Przystanek:
OLZA, DWORCOWA DWORZEC KOLEJOWY
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:58
08:03
09:23
10:33
11:33
12:33
13:33
14:33
15:43
C
16:38
17:33
19:03
20:33
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:58
08:03
09:23
11:33
13:33
14:33
16:38
19:03
20:33
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA