33
Przystanek:
OLZA, DWORCOWA / BOGUMIŃSKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:16
D
07:21
M
07:31
L
a
08:16
D
09:36
10:46
11:46
12:46
13:46
15:01
17:16
19:16
20:46
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:16
08:16
09:36
11:46
13:46
15:01
17:16
19:16
Objaśnienia:
a
− doładowanie PKS-karty dla uczniów szkół podstawowych u kierowcy
D
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC PKP
L
− kurs do: OLZA, SZKOŁA
M
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE