33
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CMENTARZ / DZIAŁKI
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:32
G
06:37
X
07:42
G
08:52
10:02
11:12
12:02
13:12
14:22
15:22
C
16:22
17:22
18:52
20:12
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:32
G
06:37
X
07:42
G
08:52
11:12
13:12
14:22
16:22
18:52
20:12
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA
G
− kurs do: GORZYCE, DPS
X
− kurs z pominięciem: OLZA, SZKOLNA OSP >> OLZA, WIEJSKA