33
Przystanek:
OLZA, DWORCOWA OSIEDLE
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
07:00
09:20
10:30
11:40
12:30
13:40
14:50
15:50
C
16:50
17:50
19:20
20:40
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:00
09:20
11:40
13:40
14:50
16:50
19:20
20:40
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA