33
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA XXX-LECIA
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
15:12
C
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA