33
Przystanek:
OLZA, WIEJSKA
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
09:15
10:25
11:35
12:25
13:35
14:45
15:45
C
16:45
17:45
19:15
20:35
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
09:15
11:35
13:35
14:45
16:45
19:15
20:35
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA