33
Przystanek:
GORZYCE, BOGUMIŃSKA BASEN
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:46
G
06:51
X
07:56
G
09:06
10:16
11:26
12:16
13:26
14:36
15:36
C
16:36
17:36
19:06
20:26
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:46
G
06:51
X
07:56
G
09:06
11:26
13:26
14:36
16:36
19:06
20:26
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA
G
− kurs do: GORZYCE, DPS
X
− kurs z pominięciem: OLZA, SZKOLNA OSP >> OLZA, WIEJSKA