33
Przystanek:
OLZA, DWORCOWA / BOGUMIŃSKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:54
x
Objaśnienia:
x
− autobus bezpośredni w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU