33
Przystanek:
GORZYCE, I
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:23
p
07:23
x
08:23
p
09:53
10:53
12:08
13:03
14:08
15:18
15:53
16:53
17:53
19:43
21:03
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:28
08:38
09:53
12:08
14:08
15:18
16:08
17:53
19:43
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
x
− autobus bezpośredni w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU