33
Przystanek:
OLZA, DWORCOWA DWORZEC KOLEJOWY
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:58
09:23
10:23
11:38
12:28
13:38
14:48
15:48
C
16:48
17:48
19:18
20:38
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:58
09:23
11:38
13:38
14:48
16:48
19:18
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA