33
Przystanek:
OLZA
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:55
L
09:15
10:15
11:30
12:20
13:30
14:40
15:40
C
16:40
17:40
19:10
20:30
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:55
L
09:15
11:30
13:30
14:40
16:40
19:10
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA
L
− kurs z pominięciem: OLZA, SZKOLNA OSP >> OLZA, WIEJSKA