33
Przystanek:
GORZYCE, I
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:45
G
06:45
L
07:40
L
09:05
10:10
11:20
12:10
13:30
14:30
15:30
C
16:30
17:30
19:00
20:20
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:45
G
06:45
L
09:05
11:20
13:30
14:30
16:30
19:00
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA
G
− kurs do: GORZYCE, DPS
L
− kurs z pominięciem: OLZA, SZKOLNA OSP >> OLZA, WIEJSKA