33
Przystanek:
GORZYCE, URZĄD GMINY
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:21
p
07:21
p
08:21
p
09:51
10:56
12:06
13:01
14:16
15:16
15:51
16:51
17:51
19:41
21:01
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:46
09:51
12:06
14:16
15:16
16:06
17:51
19:41
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.