33
Przystanek:
ODRA, GŁÓWNA / ROGOWSKA
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
07:02
07:57
09:27
10:32
11:42
12:32
13:52
14:52
15:52
C
16:52
17:52
19:22
20:42
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:02
09:27
11:42
13:52
14:52
16:52
19:22
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA