33
Przystanek:
GORZYCE, I
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:18
p
07:23
p
08:23
p
09:48
10:58
11:58
13:58
15:18
17:48
19:28
20:58
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:23
08:23
09:48
11:58
13:58
15:18
17:48
19:28
20:58
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.