33
Przystanek:
OLZA, SZKOŁA
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:56
07:56
09:21
10:21
11:31
13:31
14:31
15:31
C
16:31
17:31
C
19:01
20:31
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:56
07:56
09:21
11:31
13:31
14:31
16:31
19:01
20:31
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA