33
Przystanek:
OLZA
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:55
07:55
09:20
10:20
11:30
13:30
14:30
15:30
C
16:30
17:30
C
19:00
20:30
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:55
07:55
09:20
11:30
13:30
14:30
16:30
19:00
20:30
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA