33
Przystanek:
OLZA, SKRZYŻOWANIE
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:36
09:36
11:46
15:06
17:36
G
Objaśnienia:
G
− kurs przez: GORZYCE, URZĄD GMINY, z pominięciem: GORZYCZKI, LEŚNA / KOLONIA FRYDERYK I