Przystanek:
OLZA, DWORCOWA OSIEDLEKierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWYOd poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
Objaśnienia:
G
− kurs przez: GORZYCE, URZĄD GMINY, z pominięciem: GORZYCZKI, LEŚNA / KOLONIA FRYDERYK I