33
Przystanek:
GORZYCE, DPS
Kierunek:
ODRA, GŁÓWNA PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:53
07:53
09:18
11:28
13:28
14:28
15:28
C
16:28
C
17:28
C
19:03
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:53
07:53
09:18
11:28
13:28
14:28
16:28
19:03
Objaśnienia:
C
− kurs do: CHAŁUPKI, BOGUMIŃSKA