33
Przystanek:
OLZA, SKRZYŻOWANIE
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:11
p
07:11
p
07:31
L
a
08:11
p
09:36
11:46
13:46
15:06
16:04
17:36
19:21
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:11
08:11
09:36
11:46
13:46
15:06
17:36
19:21
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
a
− doładowanie PKS-karty dla uczniów szkół podstawowych u kierowcy
L
− kurs do: OLZA, SZKOŁA