32
Przystanek:
GORZYCE, URZĄD GMINY
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:12
07:17
08:17
09:27
10:57
13:52
14:52
X
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:12
08:17
09:27
10:57
13:12
Objaśnienia:
X
− kurs z pominięciem: PODBUCZE, WIEJSKA SKLEP