32
Przystanek:
GORZYCZKI, KOPALNIANA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:07
07:12
08:12
09:22
10:52
13:47
14:47
X
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:07
08:12
09:22
10:52
13:07
Objaśnienia:
X
− kurs z pominięciem: PODBUCZE, WIEJSKA SKLEP