32
Przystanek:
GORZYCE, OGRODOWA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:03
07:08
08:08
09:18
10:48
14:43
X
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:03
08:08
09:18
10:48
13:03
Objaśnienia:
X
− kurs z pominięciem: PODBUCZE, WIEJSKA SKLEP