32
Przystanek:
TURZA ŚLĄSKA, WODZISŁAWSKA / LIGONIA
Kierunek:
UCHYLSKO, WIEJSKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
08:03
GX
08:58
X
10:18
12:28
14:13
15:13
16:13
18:23
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
10:18
12:28
15:28
18:23
Objaśnienia:
G
− kurs do: GORZYCZKI, LEŚNA / KOLONIA FRYDERYK I
X
− kurs z pominięciem: PODBUCZE, WIEJSKA SKLEP