32
Przystanek:
TURZA ŚLĄSKA, KOŚCIUSZKI SZKOŁA
Kierunek:
UCHYLSKO, WIEJSKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
08:07
G
09:02
10:26
12:36
14:21
15:21
16:21
18:31
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
10:26
12:36
15:36
18:31
Objaśnienia:
G
− kurs do: GORZYCZKI, LEŚNA / KOLONIA FRYDERYK I