32
Przystanek:
UCHYLSKO, WIEJSKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:00
p
07:05
p
08:00
p
09:20
10:55
14:40
X
18:50
X
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:00
08:30
10:35
13:00
X
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
X
− kurs z pominięciem: PODBUCZE, WIEJSKA SKLEP