32
Przystanek:
GORZYCE, OGRODOWA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:03
06:58
08:03
09:18
10:43
12:58
13:58
P
15:58
P
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:03
08:03
10:43
13:58
P
15:43
P
Objaśnienia:
P
− kurs z pominięciem: PODBUCZE, WIEJSKA SKLEP