32
Przystanek:
GORZYCE, PIASKOWA
15
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
07:11
p
08:41
11:36
15:06
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
07:11
n
08:41
n
11:36
n
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę