32
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA KRZYŻ
6
Kierunek:
UCHYLSKO, WIEJSKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
10:36
12:36
16:06
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
10:36
n
12:36
n
16:06
n
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę