32
Przystanek:
GORZYCE, KOŚCIELNA UG
22
Kierunek:
UCHYLSKO, WIEJSKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
10:56
12:56
16:26
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
10:56
n
12:56
n
16:26
n
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę