32
Przystanek:
CZYŻOWICE, GORZYCKA
13
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
07:13
p
08:43
11:38
15:08
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
07:13
n
08:43
n
11:38
n
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę