31
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA
Kierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:22
15:22
16:22
L
Objaśnienia:
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS