31
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, JANA PAWŁA II
Kierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:13
15:13
16:13
L
Objaśnienia:
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS