31
Przystanek:
ROGÓW, RACIBORSKA
Kierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:40
15:40
16:40
L
Objaśnienia:
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS