31
Przystanek:
ROGÓW, CZYŻOWICKA
Kierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:39
15:39
16:39
L
Objaśnienia:
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS