31
Przystanek:
CZYŻOWICE, ROGOWSKA
Kierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:32
15:32
16:32
L
Objaśnienia:
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS