31
Przystanek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA TRAWNIKI
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:15
07:05
17:00
X
Objaśnienia:
X
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, PSZOWSKA URZĄD MIASTA, z pominięciem: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE >> WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC PKP