31
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA / MONIUSZKI
Kierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:04
B
15:23
16:23
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA