31
Przystanek:
BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA
Kierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
15:43
16:43