31
Przystanek:
ROGÓW, CZYŻOWICKA
Kierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:19
B
15:38
16:38
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA