Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA / KARKOSZKAKierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA LASOd poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 |
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 |