31
Przystanek:
SYRYNIA, RACIBORSKA WIELIKĄT
9
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
06:09
07:49
08:49
09:49
11:49
14:24
16:29
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
06:09
07:49
09:49
11:49
14:24
n
16:29
n
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę